Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 53%

Торзо на сексуална кукла за женски задник од 38 килограми

Оригиналната цена беше: 1.603,37 долари.Тековната цена е: 757,42 долари.

Кожата на новите секс кукли е полна со еластичност. Бујните трупови на секс кукли се подвижни и реални и уште поисплатливи.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка, Шпанија, Белгија и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но по случаен избор ќе подаруваме слични перики и долна облека.

Детали за секс торзото

Тежината на торзото и колковите на преголемата женска секс кукла достигнува 38 килограми. Ултра реалистичната и еластична секс кукла има задник во боја на цимет, кој може да ви даде поинаков сексуален живот поради големиот задник.

Преголемиот женски задник од 38 килограми е направен од TPE материјал. Вагината и анусот на торзото на оваа секс-кукла може да се користат, бидејќи има големи задници кои можат цврсто да го стегнат вашиот кур, давајќи ви поинакво искуство.

Должина: 74 см
Ширина: 50 см
Висина: 32,5 см
Половината: 80 см
N.W: 38 kg
Колк: 195 см
G.W: 40 kg
Големина на картон: 80*58*40cm
Вагина: 22 см, анус: 18 см

R3 Torso10 R3 Torso9 R3 Torso5 R3 Torso7 R3 Torso1 R3 Torso2

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Торзо на сексуална кукла за женски задник од 38 килограми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Јазик

Валута