Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 42%

42LB BBW половина тело секс кукла торзото

Оригиналната цена беше: 782,41 долари.Тековната цена е: 457,12 долари.

Кожата на новите секс кукли е полна со еластичност. Бујните трупови на секс кукли се подвижни и реални и уште поисплатливи.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка, Шпанија, Белгија и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но по случаен избор ќе подаруваме слични перики и долна облека.

Детали за секс торзото

Sex doll torsos weigh up to 19KG, but sex doll torsos are smaller than full-body sex dolls and sex torsos are easier to hide. They are also less expensive than large sex dolls and have the physical features of a mature woman. Plump buttocks and breasts to ravish as you please!

If you own a sex doll torso at home, the thing you probably look forward to most every day is coming home and having sex with it. Because it can fulfill your physical needs.

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“42LB BBW половина тело секс кукла торзото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Јазик

Валута