Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 38%

Секс кукла со рамни гради половина торзо

Оригиналната цена беше: 565,98 долари.Тековната цена е: 351,21 долари.

100% новото торзо за секс кукла е реалистично и е идеален секс партнер за секого.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешката Република, Шпанија, Белгија, и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но ние по случаен избор ќе подариме слични перики и долна облека.

Детали за секс торзото

Weight up to 9KG flat chest sex doll torso, can bring you a more realistic feeling. The flat chested sex torso is a fantastic tool for people seeking to explore their sex in a secure and secure manner. It’s an excellent option to test various sexual postures and methods without risking injury to the body. Исто така, it is a fantastic method to experiment with different fantasies and desires with no worry of being judged or embarrassed. Flat chested sex torso is an excellent way to discover the sexuality of you and enjoy yourself while doing it.

Висина:55cm
Биста:53 см
Половината:44 см
Обем на колкови:65cm
Тежина: 9 килограми
Package size57*27*18cm
Package weight: 10 кг

sex torso12 1 sex torso4 5

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Секс кукла со рамни гради половина торзо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Разменувач на валута
Јазик