Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 43%

Торзото на секс кукла со вибраторно цицање од 9 килограми

Оригиналната цена беше: 523,87 долари.Тековната цена е: 298,13 долари.

Вибрирачките и цицачките торзо на сексуални кукли се многу пореални за употреба и се најпосакуваните торзи за секс кукли кај повеќето луѓе.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка, Шпанија, Белгија и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но по случаен избор ќе подаруваме слични перики и долна облека.

Детали за производот

This 9KG busty sex doll torso is very realistic and with vibrating and sucking features, this sex doll torso is suitable for everyone!

Height: 55cm
Weight: 9KG
Bust: 61cm
Waist: 42cm
Hip: 65cm

sex torso3 sex torso4 sex torso5 sex torso6 sex torso1

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Торзото на секс кукла со вибраторно цицање од 9 килограми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Јазик

Валута