Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 58%

Торзото на секс кукла за машки пенис

$563,28 $238,67

Вибрирачките и цицачките торзо на сексуални кукли се многу пореални за употреба и се најпосакуваните торзи за секс кукли кај повеќето луѓе.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка, Шпанија, Белгија и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но по случаен избор ќе подаруваме слични перики и долна облека.

Детали за производот

Оваа машка сексуална кукла со бела кожа има подолг пенис, жестоко торзо од машка секс кукла со пенис и е достапна во тегови од 5 и 9 килограми. Ако сакате машки сексуални кукли, но машките сексуални кукли со цело тело се поскапи, можете да го изберете ова торзо од машка секс кукла што ќе биде подостапно.

Тежина: 5 кг
Висина: 42 см
Гради: 54 см
Половината: 34 см
Обем на колкови: 50 см
Должина на пенис: 15 см

Тежина: 9 кг
Висина: 50 см
Гради: 56 см
Половината: 45 см
Обем на колкови: 58 ​​см
Должина на пенис: 18 см

sex torso3 1 sex torso5 1 sex torso4 1

Weight

5 кг, 9 кг

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Торзото на секс кукла за машки пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Јазик

Валута