Пребарување
Затворете го ова поле за пребарување.

EN/USD

- 35%

Торзото на славната млада буста секс кукла

Оригиналната цена беше: 878,50 долари.Тековната цена е: 571,43 долари.

👏 $5,9 попуст од вашата прва нарачка (Код: SALE)

  1. Имаме магацини во Лос Анџелес, Ванкувер, Сиднеј, Чешка, Шпанија, Белгија и Русија, Бесплатна испорака низ целиот свет.
  2. Таа ќе биде испорачана за 24 часа, пристигна за 3-7 дена откако ќе се изврши вашата нарачка.
  3. Дискретно пакување – кутијата е целосно обична и без никаква трага од сомнителни логоа/зборови.
  4. Куклите ќе бидат испорачани голи, без рекламираните костими, но по случаен избор ќе подаруваме слични перики и долна облека.

Детали за секс торзото

Ова торзо од секс кукла од млада славна личност нема нозе, така што торзото од секс-кукла со половина тело ќе биде полесно за складирање и движење. Торзото за секс кукла на славните има карактеристики на вистинска жена, нејзината уста, вагината и анусот се сите употребливи. Таа е направена од TPE материјал и нејзината боја на кожа е кафеава, но бојата на кожата ќе варира во различни нијанси на сончева светлина.

Тежина: 24 кг
Висина: 90 см
Биста: 85 см
Половината: 58 см
Колк: 107 см
Длабочина на устата: 12 см
Длабочина на вагината: 17 см
Длабочина на анусот: 15 см

Осврти

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени“Торзото на славната млада буста секс кукла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

Поврзани производи

Производи од ТЕКОВНИ ТОП ПРОДАВАЧИ

Јазик

Валута